Přístrojová kosmetika

Diamantová dermabraze
Metoda diamantové mikrodermabraze s vakuovým nasáváním, hloubkové čištění, exfoliace bez nepříjemných pocitů.  Vaše pleť bude dokonale čistá a hladká. Důkladné odstranění odumřelých kožních buněk.
Oxy terapie
Nano hydratace pleti s okamžitým účinkem s možností využítí speciálních sér k výživě pleti.
PlasmaForce
Technologie plasmového toku s ozonem a vysokou mírou antibakteriálního účinku proti kožním bakteriím, plísním a roztočům.
EMS
EMS Hot&Cold je kosmetický přístroj, který si svým řešením jde vlastní cestou. Disponuje největší aplikační hlavicí ve své kategorii. Technologie elektrických pulzů EMS je zaměřena na pružnost pleti. Ideální pro zralou, unavenou a nezdravě vyhlížející pleť. Tepelná terapie, vibrace, fotonové světlo. Všechny technologie pro špičkové pleťové ošetření v jednom přístroji.
Radiofrekvence
Bodyface multiform využívá vysoce účinnou technologii multipolární radiofrekvence THERMAGE, ultrazvukové kavitace a vakuová drenáž pro formování postavy. Zvolené ošetření vychází z posledních trendů požadavků estetického ošetření obličeje a těla.
LightMask
Terapie fotonovým světlem je v oblasti kosmetického ošetření velmi populární. Ošetření fotonovým světlem nebolí a má velmi dobré výsledky s pokrytím celého obličeje a krku. Během používání je maximálně chráněn váš zrak. Obličejová maska slibuje vysoce komfortní použití ve srovnání s ručními přístroji, kdy světlo pokrývá rovnoměrně celou plochu obličeje. Stálost působení je pro úspěšné dosažení výsledků klíčové.
Mezomax RF
Estetický přístroj se třemi komplexními technologiemi a sice s elektroforézou pro neinvazivní mezoterapii, radiofrekvencí a modrým světlem. Přístroj tak posouvá jehličkovou mezoterapii na zcela jiné, velmi příjemné použití. Maximální hydratační efekt, zlepšení pružnosti a dokonalá výživa pleti. Mezomax RF tak představuje řešení pro řadu defektů pleti. 
Vyhledávání